Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.jtstrecha.cz/www/cms/inc/php/db_mysql.php on line 2
Platby , doprava a dodací podmínky - E-shop pro Vaši střechu ...
Kategorie produktů
Spočítejte si potřebný počet střešních tašek na Vaši střechu ZDE

Spočítejte si potřebný počet střešních tašek na Vaši střechu ZDE

Spočítejte si potřebný počet střešních tašek na Vaši střechu ZDE
Reklama

> Platby a doprava

PLATBY - DOPRAVA - DODACÍ PODMÍNKY - J.T.STŘECHA s.r.o.

1. Platební podmínky

Po odsouhlasení podmínek objednávky (cena zboží,palet, doprava, manipulace, termín dodání...). Se platba provádí několika způsoby:

 - Dobírkou je-li zboží zasláno poštou či jinou přepravní společností.

 - Převodem na bankovní účet dodavatele v případě vystavení faktury s určitou dobou splatnosti.        č.účtu: 256971089/0300.

ZBOŽÍ ODEBRANÉ OSOBNĚ NELZE PLATIT HOTOVĚ ANI PLATEBNÍ KARTOU!

2. Doprava

Dopravu zajišťuje dodavatel. Způsob a cena dopravy bude řešena individuálně (tzn. že se dodavatel do 24 hod. spojí se zákazníkem telefonem nebo e-mailem), kde se dohodnou veškeré náležitosti jakož jsou (množství zboží, palet záloha na ně, manipulace s nákladem, vykládka hydraulickou rukou....). Také bude upřesněn termín dodání. Vynaložené náklady jsou stanoveny výrobci a dopravci, kteří uskuteční dodávku zboží. Někteří výrobci při objednání určitého množství zboží (cca 5000 ks tašek) nabízí dopravu po celé ČR zdarma,ale pozor i tato doprava má svá úskalí výrobci si za každou neúplnou paletu zboží účtují rozbalné ve výši 100,-Kč a příplatek 4% z ceny původní objednávky.

3. Možnosti dopravy

- Přepravní společností GEIS (balík do 30kg a 2m délky) cena za balné a dopravné od 250,-Kč bez DPH. U větších zásilek se cena za

  balné a dopravné odvíjí od celkové hmotnosti, vzdálenosti doručení a velikosti zboží viz. přepravní podmínky dopravní společnosti.

- Přepravní společností DPD (balík do 30kg a 2m délky) cena za balné a dopravné od 250,-Kč bez DPH. U větších zásilek se cena za

  balné a dopravné odvíjí od celkové hmotnosti, vzdálenosti doručení a velikosti zboží viz. přepravní podmínky dopravní společnosti.

- Nákladní přívěs do 3 500kg (bez hydraulické ruky 12,-Kč 1km)

- Auto s hydraulickou rukou (délka dosahu 11m) SOLO do 13 000kg (celkový počet palet 12ks, 26,-Kč 1km, skládání 100,-Kč 1pal.)

- Auto s hydraulickou rukou (délka dosahu 11m) S VLEKEM 30 000kg (celkový počet palet 26ks, 29,-Kč 1km, skládání 100,-Kč 1pal.)

- Ostatní doprava + jeřáb dle individuální domluvy...

4. Dodací podmínky

Zboží je expedováno dle možností výrobce nebo dodavatele dále dle dostupnosti zboží a to v co nejkratší době po závazném potvrzení objednávky zákazníkem, odsouhlasení termínu dodání, konečná cena, způsob dopravy, způsob a forma platby a po uhrazení kupní ceny zákazníkem. Za splnění objednávky se považuje dodání zboží na požadované místo a jeho převzetí osobou k tomu oprávněnou prokáže se platným občanským průkazem nebo cestovním pasem. Zákazník je povinen v co nejkratší době provést složení zboží z korby vlastními silami jestli-že si u dodavatele složení neobjednal. Odmítne-li zákazník převzít zboží bezdůvodně nese veškeré náklady spojené s dodáním v plné výši. Dále také nepřevezme-li si zákazník zboží na jeho straně (v dohodnutém termínu není na místě doručení, není schopen si zboží složit....) nese veškeré náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.